Kalıcı Makyaj

Kalıcı makyaj uygulaması steril ve tek kullanımlık bir iğne ile doğal ve mineral renklerin deri yüzeyinin hemen altına aşılanması işlemidir. Göze, kaşa, dudağa kalıcı olarak kalıcı makyaj cihazı ve kalıcı makyaj boyaları ile kalıcı makyaj iğneler yardımıyla Epidermis tabakasına çok hassas bir şekilde uygulanmaktadır. Kalıcı makyaj uygulamasında; kalıcı eyeliner ve kalıcı dipliner kullanım süresi en uzun olandır. Kalıcı kaş ve kalıcı dudak uygulamaları, kalıcı eyeliner'a göre kalıcılık süreleri daha kısadır. Genelde 1 - 3 yıl kalıcılığı vardır. Kalıcı makyaj kullanım süreleri UV ışınlarına, solaryuma girme süresine, yaşa, kullanılan pigmentin tonuna, uygulama şekline ve deri tipine göre değişir. Kalıcı makyaj güven işidir. Kalıcı makyaj uygulamasında özellikle hijyene çok dikkat edilmelidir. Kullanılan kalıcı makyaj iğneleri, boyaların sadece size özel olmasına titizlikle dikkat edilmelidir. Kesinlikle kullanılan boyalar ağır metal içermemelidir.

Kalıcı Makyaj 01

 

Kalıcı makyaj uygulaması prosedürü:

Öncelikle kaşlarınız cımbız ile şekillendirilir (kaşlarınız tamamen kesinlikle alınmaz ve alınmasını da tavsiye etmiyoruz, çünkü her zaman en doğal olan kaşınıza en yakın olan modeldir) ve Dr. Baumann mineral kaş kalemleri ile ön çizim yapılır. Ön çizim yapılacak kalem bu noktada önemli, çünkü deriye uygulama yapılan kalem iğneyle deriye nüfuz edeceği için, kullanılan kalemin cilt ile uyumlu olması gerekir. Aksi taktirde kalıcı makyaj boyası (pigmenti) ne kadar kaliteli olursa olsun diğeri, cilde zarar verecektir. Yapılan ön çizim üzerinde fikir birliğine ulaştığımızda ve kalıcı makyaj da kullanılacak rengi de mutlaka görüp onayını verdikten sonra uygulama başlar. Uzmanlarımız, yüz şeklinize uygun kaş, eyeliner, dipliner ve dudak uygulamasını gerçekleştirir.

DİKKAT EDİLMESİ GEREKEN HUSUSLAR !

Kullanılan boyalar organik olduğundan dolayı insan sağılığı için herhangi bir tehdit söz konusu değildir.

 

Microblading 01               Microblading 02

Hakkımızda

Beyoğlu'nun Halıcıoğlu semtinde (Halıcıoğlu metrobüs durağına 5 dk yürüme mesafesi) bulunan güzellik merkezimizde hizmet vermekteyiz

Açılış - Kapanış : 10:00~20:00

Telefon : 0212 369 2919

İş Anlaşmamız Olan Medikal Hizmetler

Saç ekimi, her türlü plastik cerrahi ameliyatları, botoks, dolgu ve Prp uygulamalarımız, anlaşmalı Plastik, Rekonstrüktif, Estetik Cerrahi & Saç Ekim Uzmanı Op. Dr.'umuz tarafından hastane ortamında verilmektedir.