Kirpik Boya Perma

Kirpik Boyama 

Kaş - Kirpik boyama işleminde kaş ve kirpikleriniz saçınıza oranla çok açık ve belirsiz ise özel boyalarla boyanıp çok daha belirgin bir hale getirilebiliniyor. Bazı kirpik uçları açık renktir ve rimellendiğinde uzunluğu ortaya çıkar. Bu gibi problemlere karşı özel bir teknik boyayla kaşlarınız ve kirpikleriniz boyanır. Kaş - Kirpik boyama işleminde göze ve kaşa bir zararı olmayan boya dökme yapmadığı gibi içerdiği maddelerle kirpiklerinizi korur ve güçlendirir.

 

Kirpik Perması 

Kirpik Perması özellikle kirpiği düz olup da her gün mekanik şekillendiricilerle şekillendirmeye vakti olmayan kişiler için uygulanmaktadır. Özel solüsyon ve yapıştırıcılarla uygulanan bu perma işleminin göze ve kirpiğe kesinlikle hiç bir zararı yoktur. Yani bilinen saç permasının aksine kirpiğe zarar vermeyen bir uygulamadır. Kirpik Permasında düz olan kirpikler kıvrıldığı için gür ve estetik görümüne kavuşur. Kirpik Perması uygulamasında kullanılan ürünler tamamen göz için imal edilmiş ithal ürünlerdir. Kullanım süresi ilk yapıldığında 1 ay daha sonraki uygulamalarda ise 3 aydır. Kullanılan ürünlerin herhangi bir yan etkisi yoktur.

Kirpik Boya Perması

Hakkımızda

Beyoğlu'nun Halıcıoğlu semtinde (Halıcıoğlu metrobüs durağına 5 dk yürüme mesafesi) bulunan güzellik merkezimizde hizmet vermekteyiz

Açılış - Kapanış : 10:00~20:00

Telefon : 0212 369 2919

İş Anlaşmamız Olan Medikal Hizmetler

Saç ekimi, her türlü plastik cerrahi ameliyatları, botoks, dolgu ve Prp uygulamalarımız, anlaşmalı Plastik, Rekonstrüktif, Estetik Cerrahi & Saç Ekim Uzmanı Op. Dr.'umuz tarafından hastane ortamında verilmektedir.