Ekibimiz

Op. Dr. Selahattin Tulunay

Dr. Selahattin Tulunay, 1974-1975 öğretim yılında İstanbul Üniversitesi, İstanbul Tıp Fakültesinde tıp eğitimine başladı. 1981 yılında Tıp Doktoru unvanı ile mezun oldu ve 1982'de İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Ana Bilim dalına asistan olarak girdi.
Kasım 1987 tarihinde Uzmanlığını alan Op. Dr. Selahattin Tulunay, 1988’de Ankara GATA’da askerliğine başladı.

İkinci asistanlık eğitimi olarak düşündüğü ve gerçek yanık merkezi olan Ankara GATA Yanık Merkezi'nde askerliğini bitiren Dr. Selahattin Tulunay 1988 yılı sonlarında Şişli Etfal Hastanesi Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Kliniği'nde baş asistan olarak eğitmenlik görevine başladı. Daha sonra bazı özel hastanelerde çalışmalarını devam ettiren ve bir özel hastanede 7 yıl Başhekimlik yapan Dr. Tulunay, 2006 yılı Şubat ayında Bahat Sağlık Gurubunun Plastik Cerrahi Konsültanlığına ve bu gruba ait dört hastanenin Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Direktörlüğü’ne getirildi.

2011 Haziran ayından itibaren Universal Hospital Grubu’nun (UHG) Çamlıca Universal Hastanesi’nde Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Bölümü’ne getirilmiştir ve mesleğine burada devam etmiştir.

2012 tarihinden itibaren ise kendine ait olan ve uzun yıllardır estetik cerrahiye hizmet eden kliniğinin başına geçmiştir. Çalışma ve araştırmalarına halen burada devam etmektedir.

2012 yılında yapılan yarışmada ‘’YILIN EN İYİ PLASTİK CERRAHI’’ seçilmiştir.

2014 yılında yapılan yarışmada ‘’YILIN EN İYİ SAÇ EKİM UZMANI’’ seçilmiştir.

2015 yılında yapılan yarışmada ‘’YILIN EN İYİ SAÇ EKİM UZMANI’’ seçilmiştir.

Ayrıca mikrocerrahi ve yanık alanında GATA sertifikası ile mesleki ödül ve derecelere sahiptir.

İngilizce bilen Op. Dr. Selahattin Tulunay'ın çeşitli yurt içi ve yurt dışı yayınları bulunmaktadır. Dr. Tulunay, kongrelere giderek, yurt dışı ve yurt içindeki her türlü yayınları takip ederek güncel kalmaya dikkat etmektedir.

Op. Dr. Tulunay, TPRECD (Türk Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Deneği), EPCD (Estetik Plastik Cerrahi Derneği) ve ISAPS (International Society Of Aesthetic Plastik Surgery) üyesidir.

Saç Ekimi: Manuel Punch ve Mikromotor ile Alım, Lateral Slit ile Ekim

Estetik ve Plastik Cerrahi Ameliyatları: Yüz Estetikleri (Burun Estetiği, Kulak Estetiği, Dudak estetiği, Göz Kapağı Estetiği, Alın Germe, Yüz Germe, Kaş Kaldırma, Yüz Gençleştirme), Meme Estetikleri (Meme Büyütme, Meme Dikleştirme, Meme Küçültme, Meme Asimetrisi), Vücut Estetikleri (Liposuction, Yağ Enjeksiyonu-Yüze ve Popo, Aqua Fiiling ile Brazilian Butt Lift, Popo Kaldırma, Karın Germe, Boyun Germe, Kol ve Bacak İçi Germe, Çarpık Bacak Estetiği), Botox, Dolgu, Vaginoplasti, Labioplasti, vs….

Rekonstrüktif Ameliyatlar: Hemanjiom, Dudak-Damak Yarığı, Yanıklar, Yapışık Parmak, El Cerrahisi, Cilt kanserleri, Maksillofacial yaralanmalarda ve ateşli silah yaralanmaları.

 

 

Av. Egemen Çakır

Av. Egemen ÇAKIR İstanbul Barosu’na kayıtlı olup 2015 yılına kadar Türkiye’nin önde gelen hukuk bürolarında Hukuk Müşavirliği görevini yerine getirmiştir. 

Kendisi 2015 yılından bu yana kendi bürosunda birçok şirket, oda, sendika, kooperatif ve şahsın hukuk danışmanlığını yapmaktadır. Uzmanlık alanı Şirketler Hukuku, Sözleşme Hukuku, Sağlık Hukuku, Rekabet Hukuku, Tüketici Hukuku, Yabancılar Hukuku ve İş Hukuku’dur.

Hakkımızda

Beyoğlu'nun Halıcıoğlu semtinde (Halıcıoğlu metrobüs durağına 5 dk yürüme mesafesi) bulunan güzellik merkezimizde hizmet vermekteyiz

Açılış - Kapanış : 10:00~20:00

Telefon : 0212 369 2919

İş Anlaşmamız Olan Medikal Hizmetler

Saç ekimi, her türlü plastik cerrahi ameliyatları, botoks, dolgu ve Prp uygulamalarımız, anlaşmalı Plastik, Rekonstrüktif, Estetik Cerrahi & Saç Ekim Uzmanı Op. Dr.'umuz tarafından hastane ortamında verilmektedir.